Start / Noclegi / AGROTURYSTYKA KRUSZYNA
AGROTURYSTYKA KRUSZYNA

AGROTURYSTYKA KRUSZYNA

Zapraszamy na wypoczynek w lasy janowskie, noclegi, szlaki piesze i rowerowe, łowisko wędkarskie, runo leśne, piękno przyrody, wycieczki autem terenowym po okolicy
Gospodarstwo położone jest w niezwykle urokliwym miejscu w otulinie parku krajobrazowego Lasy Janowskie. Jest to jeden z największych kompleksów leśnych w Europie. Lasy będące pozostałością puszczy obfitują w dziką zwierzynę, leśne ptactwo oraz runo leśne tj. grzyby, jagody, borówki, żurawinę i leśne zioła. W granicy posiadłości płynie  rzeczka Łukawica, a przy domu znajduje się staw otoczony lasem sosnowym. Nazwa gospodarstwa pochodzi od nazwy miejscowości Kruszyna, która jest śródleśną wioską jedną z wielu usianych pośród rozległych lasów i stawów rybnych. W okolicy znajdują się liczne rezerwaty przyrody, szlaki piesze i rowerowe. Gospodarstwo oddalone jest 15 km od centrum Stalowej Woli, 27 km od Sandomierza, 30 km od Janowa Lubelskiego. Nasze niewielkie oddalenie pozwala nam być wygodną alternatywą dla noclegów i kwater w Stalowej Woli, a jednocześnie zaproponować naszym Gościom inne, wspaniałe atrakcje.

W okolicy znajdują się kąpieliska  oraz stadnina koni. Działka wokół domu o powierzchni 7 ha oraz brak bezpośredniego sąsiedztwa zapewniają komfort wypoczynku. Na działce znajduje się łowisko wędkarskie bogate w wiele gatunków ryb, lasek sosnowy w którym pod domem rosną grzyby, huśtawka, piaskownica dla dzieci  oraz  stół biesiadny, miejsce na grill i ognisko.Dla rodzin z małymi dziećmi : huśtawka,kojec, wanienka, stolik do karmienia, zabawki.  Goście mogą suszyć grzyby i zioła, uprawiać działkę, uczyć się piec wiejski chleb w tradycyjnym piecu. Do dyspozycji gości piękna stylowa jadalnia, salon z kominkiem i bilardem, biblioteczka oraz dostęp do kuchni. Gospodarstwo jest idealnym miejscem wypoczynku dla miłośników przyrody, osób ceniących ciszę oraz świeże powietrze, także dla osób aktywnych lubiących wędrówki piesze, rowerowe oraz grzybobranie.

Atrakcje :

  • Łowisko wędkarskie ( karp, sum, szczupak, tołpyga, amur,  płoć, lin)
  • Szlaki piesze i rowerowe ( rowery dla gości gratis)
  • Grill, ognisko, stół biesiadny
  • Biblioteczka
  • Grzybobranie

Jazda konna w odległości 5 km
Sala telewizyjna z kolekcją filmów
Dostęp do internetu W-FI