Start / Aktualności / Posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej PSA „GG” 11-02-2017
Posiedzenie Zarządu i  Komisji Rewizyjnej PSA „GG” 11-02-2017

Posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej PSA „GG” 11-02-2017

W dniu 11-02-2017 r. (sobota) w Gospodarstwie Agroturystycznym „uRomana” w Zawadzie odbyło się wspólne posiedzenie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Podkarpackiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Gospodarstwa Gościnne”.
Porządek obrad przewidywał między innymi sprawy finansowe za rok 2016, rozliczenie zapłaty za wykonanie strony internetowej www.agropodkarpacie.pl. Dokonano aktualizacji składu członkowskiego Stowarzyszenia w związku z umieszczeniem go w Katalogu wydawanym przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”, oraz wznowieniem własnego wydawnictwa „Podkarpacka wieś zaprasza”. Przeprowadzono rozmowy z członkami zalegającymi w opłacaniu składek 2 lata, i na tej podstawie dokonano weryfikacji.
Ustalono również datę Walnego Zjazdu, który zamierzamy zorganizować w dniu 01-04-2017 r. (sobota)w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale. Nadal jest aktualna sprawa organizacji obchodów Jubileuszu 20 – lecia Stowarzyszenia. Ostateczną decyzja zostanie podjęta na Walnym Zjeździe.
Komisja Rewizyjna dokonała oceny działalności finansowej Stowarzyszenia.
Administrator strony dokonuje na bieżąco zmian i aktualizacji, w maju zostaną uzupełnione zdjęcia w pozostałych gospodarstwach.
Uczestnicy serdecznie dziękują Państwu Teresie i Romanowi za gościnne przyjęcie.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.