Start / Aktualności / Walne Zebranie Podkarpackiego Stowarzyszenia „Gospodarstwa Gościnne” 07-04-2018
Walne Zebranie Podkarpackiego Stowarzyszenia „Gospodarstwa  Gościnne” 07-04-2018

Walne Zebranie Podkarpackiego Stowarzyszenia „Gospodarstwa Gościnne” 07-04-2018

W piękne wiosenne przedpołudnie w sobotę 7 kwietnia w siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i zarazem siedzibie Podkarpackiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Gospodarstwa Gościnne” spotkali się członkowie Stowarzyszenia na corocznym Walnym Zebraniu.

Zaproszenie przyjęła Pani Dyrektor PODR-u Janina Kamińska, która od ponad 20 lat ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem i przygotowuje ciekawe szkolenie członków PSA „GG”. Oprócz szkolenia i podjęciu uchwał zgodnie z zaplanowanym porządkiem obrad członkowie wspominali 20-lecie Stowarzyszenia, które odbyło się w listopadzie ubiegłego roku. Pani Dyrektor wyraziła uznanie dla aktywnej działalności Stowarzyszenia pod przewodnictwem Prezesa Tadeusza Tupaja.

Obecni na Walnym Zjeździe członkowie pojęli uchwałę o udzieleniu absolutorium dla Zarządu oraz o zadaniach do realizacji na bieżący rok. Wyznaczono też termin Otwarcia Sezonu Agroturystycznego, imprezy corocznej i cyklicznej, która jest poszerzona o członków rodzin oraz gości. Odbywa się ona zawsze w gospodarstwie agroturystycznym zrzeszonym w PSA „GG” którego gospodarze wyrażą na to zgodę i zaproszą w swoje progi.

W bieżącym roku w dniu 2 czerwca o godzinie 15-tej spotkamy się w Gospodarstwie Pani Justyny Piech na Ożannie.

Będziemy mogli spotkać się, porozmawiać, zintegrować oraz wymienić doświadczenia.

Wszystkich członków Stowarzyszenia zapraszamy do wzięcia udziału. Informacji szczegółowych udzielą członkowie Zarządu. Chętni do wzięcia udziału proszeni są o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kwaterodawców z dziećmi i wnukami.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.