Start / Aktualności / ZDALNE POSIEDZENIE ZARZĄDU

ZDALNE POSIEDZENIE ZARZĄDU

21.08.2020r odbyło się posiedzenie Zarządu Podkarpackiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Gospodarstwa Gościnne”. Ze względu na pandemię COVID – 19 spotkanie to odbyło się zdalnie z wykorzystaniem technik internetowych. Obecni byli: T.Tupaj, T.Pietrzyk, E.Rup, D.Krawiec, J.Niezgoda, J.Ruszel oraz M.Kochanowska-Czapiewska.

Omówiono sprawy dotyczące promocji stowarzyszenia  oraz sprawy związane z bonem turystycznym. Nowym administratorem strony internetowej, która została zaktualizowana i sukcesywnie pojawiają się na niej nowe wpisy jest Elżbieta Rup. Działa również Facebook stowarzyszenia. Na szczególne uznanie zasługuje cykl „PODKARPACKIE TO NIE TYLKO BIESZCZADY” redagowany przez Małgorzatę Kochanowską-Czapiewską, gdzie w specjalnie utworzonym albumie są przedstawiane atrakcje poszczególnych powiatów.

Następnie przypomniane zostały przepisy i warunki jakie należy spełnić aby móc honorować bon turystyczny w swoim gospodarstwie.

Ze względu na panującą pandemię zmniejszono wysokość składki za bieżący rok na 50zł. Należy też zastanowić się nad produkcją promocyjnych gadżetów. Pojawiły się propozycje lnianych toreb na zakupy, długopisów lub parasoli. Decyzja zostanie podjęta w terminie późniejszym po zorientowaniu się w kosztach wytworzenia takich gadżetów.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze i padła propozycja aby takie spotkania odbywały się częściej.

Protokołowała E.Rup

This entry was posted in . Bookmark the permalink.