Start / Noclegi / Stalowa Wola / EuroKomplex
EuroKomplex

EuroKomplex

Dom zlokalizowany jest w miejscowości Jastkowice przy rzece Bukowa w niewielkiej odległości od rezerwatu w Lasach Jamowskich.Dom posiada pięć pokoi z pełnym węzłem sanitarnym, salę konferencyjną, salon kominkowy, saunę, hydromasaż, siłownię, parking, miejsce ogniskowe – grill. Możliwość wypożyczenia rowerów i kajaków .Lasy Janowskie to jeden z najwekszy zwartych obszarów leśnych w Polsce.Charakteryzuje sią wysokim walorami przyrodniczymi.Występuje tu głównie bory sosnowe z wyspowymi fragmentami jodły i lasów mieszanych.Krajobraz leśny jest urozmaicony zaspołami stawów rybnych,torfowisk, dolinami rzek i wyniesieniami wydmowymi. W wielu miejscach można spotkać rzadkie rośliny chronione.Są tu rezwrwaty leśno florystyczne:”Jastkowice”,”Szklarnia”,”Łęka”,leśno torfowiskowe:”Imielty Ług”,”Kacze Błota” i rezerwat historyczny leśny:”Lasy Jankowskie”.

Więcej informacji:
Wycieczki rowerowe i piesze, wędkowanie, spływy kajakowe, grzybobranie i zimowe kuligi.Gospodrasrswo usytuowane jest w pónocnej części woj.podkarpackiego, w Kotlinie Sandomierskiej,w gminie Pysznica.Węzeł kolejowy w Stalowej Woli-Rozwadowie posiada bezpośrednie połączenie z Przemyślem,Krakowem,Lublinem,Warszawą,Łodzią i Poznaniem,miastami Śląska i Wrocławiem.W miejscowości Turbia usytuowane jest lotnisko sportowe.Jednym z wlorów turystycznych jest Rezerwat „Pniów”-położony na terenie gminy Radomyśl n. Sanem,obejmuje jeziorko na terenie Pniów przy wale ochronnym obwałowywania rzeki Strachodzkiej i Sanu.W jeziorku o płaskich zabagnionych brzegach,porstających trzciną i tatarakiem,występuje orzech wodny(kotewka) wśród grzebieni żółtych i białych.

Oferta specjalna:
Aktywny wypoczynek – turystyka leśna, grzybobranie.Organizujemy turnusy kondycyjne.W programie poranna ścieżka zdrowia z gimnastyką,trasa rowerowo-krosowa.Jazdy konne,sauna,masaż,kompiele relaksujące.Dodatkowo wycieczki krajoznawcze,kuligi i ogniska.Program jest opracowany dla małych grup co,daje możliwość pełnego zrelaksowania się i wypoczynku.Grupy liczą max. 8 osób.

Znajomość języków obcych: Angielski, Niemiecki, Rosyjski,

Sezon turystyczny – początek: Styczeń, koniec: Grudzień

Zasięg sieci komórkowych: Era GSM, Plus GSM, IDEA

Odległość do przystanku PKP: 8 km, PKS: 3 km.