Start / Noclegi / Jasło / Pod Kobylą Górą
Pod Kobylą Górą

Pod Kobylą Górą

Gospodarstwo ” Pod Kobylą góra” mieści sie w malowniczej i spokojnej okolicy w bliskości z naturą. Do dyspozycji gości jest drewniany dom po gruntownym remoncie z 2 obszernymi, meblowanymi pokojami w których latem panuje przyjemny chłód a zimą przytulne ciepło(pokoje ogrzewane kominkiem a reszta domu piecem kaflowym) Poza tym kuchnia, łazienka i przedpokój.
Na terenie gospodarstwa znajduje się niewielki staw rybny, miejsce na ognisko, grilla, boisko do siatkówki, badmintona, huśtawka. Oferujemy gościom smaczne wyżywienie na bazie produktów z własnego gospodarstwa w którym stosuje się jedynie nawozy naturalne.Goście mogą brać udział w pracach polowych, pieczeniu chleba a także w innych codziennych zajęciach gospodarzy.
Proponujemy gościom liczne wycieczki piesze, rowerowe, konne i samochodowe do pobliskich atrakcji: Bacówka, Sanktuarium Matki Bożej Płaczącej z La Salette, Magurski Park Narodowy, Biecz, Karpacka Troja i wiele innych ciekawych miejsc. Bliskość wielu lasów, pól i łąk sprzyja prawdziwemu odpoczynkowi w ciszy i spokoju natury.