Start / Noclegi / Przeworsk / Przyjemność
Przyjemność

Przyjemność

Szanowni Państwo witam w mojej „Przyjemności”
Moje gospodarstwo położone jest nad stawem w otoczeniu malowniczych lasów i pól. Atmosfera ciszy i spokoju jaka tu panuje oraz bezpośredni kontakt z przyrodą sprawiają, że pobyt tutaj jest samą przyjemnością.
Do dyspozycji gości jest domek wolno stojący, położony nad stawem,urządzony w  stylu myśliwskim.
Na parterze znajduje się kuchnia, jadalnia, salon oraz łazienka. Na poddaszu 3 pokoje dwuosobowe + łazienka.
Ogród otaczający domek, tajemniczy i kuszący zachęca do spacerów. O poranku zapraszam na przechadzkę przy akompaniamencie śpiewu ptaków. Cel altanka różana, gdzie przy szmerze wody i cudnym zapachu najpiękniejszej z kwiatów można zapomnieć o wszelkich problemach.
Po śniadaniu pomostem jak po sznurku trafią Państwo na wyspie a tam altanka romantyczna aż się prosi o wypicie w niej porannej kawy.
Dla aktywnych czekają rowery, boisko do siatki, piłki nożnej, stół do tenisa i barwne latawce na wietrzne dni. Dla dzieci plac zabaw gdzie każdy z małych odkrywców znajdzie coś dla siebie. Po południu na huśtawce pod czerwonym klonem wysłuchać można koncertu żab skomponowanego na prędce specjalnie dla Państwa.Wieczorem kolacja na świeżym powietrzu pod wiatą grillową, gdzie prosto z rożna serwujemy dziczyznę i ryby złowione w naszym stawie. Ponadto „obowiązkowa” degustacja nalewek w ponad 20 smakach.
Nasi goście mogą wędkować w stawie lub wziąć udział w polowaniu z myśliwym. Organizujemy wyprawy do lasu z leśnikiem do rezerwatu „Lupa”, na grzybobranie, zbiory owoców runa leśnego oraz historyczne przejażdżki po okolicy.
Pobliskie lasy obfitują w chronione i cenne okazy flory i fauny które wraz z Państwem odkryjemy na nowo!
Serdecznie zapraszam do PRZYJEMNOŚCI!!