Start / Noclegi / Nisko / Swojskie Klimaty
Swojskie Klimaty

Swojskie Klimaty

Zapraszamy do malowniczo położonej wsi Koziarnia w gminie Krzeszów nad Sanem.

Krzeszów to dawny port rzeczny w Ordynacji Rodu Zamojskich, malowniczo położony nad rzeka San z zachowanym dawnym układem miejskim. Atrakcyjne tereny spacerowe ,cenny zespół sakralny, szczególnie zabytkowy Kościół drewniany z XVII wieku z pięknym wystrojem wnętrza.

Na uwagę zasługują przykłady dawnego budownictwa małomiasteczkowego. Krzeszów to znakomita wypadowa baza turystyczna w atrakcyjnym krajoznawczo – zróżnicowanym terenie.

Nasza okolica słynie z wyrobów wikliniarskich. Rejon w promieniu 8 km od  Rudnika to zagłębie wikliniarstwa słynne na całą Europę.

W odległości 20 km znajduję się Bazylika Matki Bożej Leżajskiej z zakonem Bernardynów oraz z zabytkowymi organami ,gdzie odbywają się koncerty.

W Łańcucie oddalonym o 40 km można zwiedzić Zamek Potockich, z prześlicznymi ogrodami.

Do dyspozycji gości posiadamy piętro nowego budynku z osobnym wejściem dla gości oraz dwa pokoje 4 osobowe z balkonami, duża kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona, łazienka z wc ,osobna ubikacja,  salonik wypoczynkowy i taras z widokiem na piękna okolicę. W każdym pokoju jest tv oraz w całym domu internet bezprzewodowy. Możliwość zrobienia ogniska lub grilla na zadaszonym poddaszu i pieczenia smakołyków z czynnego gospodarstwa rolnego (produkcja roślinna i zwierzęca. Całodzienne wyżywienie  lub we własnym zakresie z możliwością nabycia ekologicznych produktów żywnościowych.  Dzieci mogą spędzać czas na huśtawkach lub w piaskownicy, a także możliwość wypożyczenia rowerów dla całej rodziny. Można się również wybrać na przejażdżkę bryczką z zaprzęgiem konnym. Blisko gospodarstwa znajduje się rzeka San ,można tam uprawiać sporty wodne, spływać kajakami lub tratwami flisackimi. Obok umiejscowiony jest kort do tenisa ziemnego ,Stok narciarski o długości 500 metrów, park linowy, a także nowoczesne miejsce grillowe .W zimie organizujemy kuligi saneczkowe po okoliczny lasach które w lecie są bogate w dorodne grzyby ,jagody oraz zioła. W rzece San można łowić ryby lub w pobliskim stawie. W odległości 10 km znajduję się basen kryty oraz niekryty a w promieniu 30 km są duże zalewy ,kąpieliska gdzie można spędzić świetnie czas.

 

Zapraszam Serdecznie