Start / Noclegi / Przeworsk / W Międzyczasie
W Międzyczasie

W Międzyczasie


Drodzy Państwo nasz ;międzyczas; leży na skraju małej wioski Cieplice w Gminie Adamówka. Mały świat, który chcemy Państwu zaoferować otoczony jest lasami i łąkami. Każdego z Was obdaruje pięknem przyrody, spokojem i czystym rześkim powietrzem! Zapraszamy do Krainy Zielonego Międzyczasu

Dlaczego warto przyjechać?
– do dyspozycji gości oddajemy pokój 2 osobowy w naszym domu oraz 5 osobowy domek nad stawem z kuchnią, salonem, łazienką i sypialnią!
– oferujemy wędkowanie, grzybobranie
– wyprawy przyrodnicze po okolicy
– dla zapalonych przyrodników szczegóły i ciekawostki z życia flory i fauny naszych lasów prowadzone przez leśnika (przejażdżki po terenie)
– gospodarstwo oferuje przetwory ekologiczne oraz na życzenie domową kuchnię!
– w zimie możliwość zorganizowania kuligu, (przy sprzyjających warunkach jazda na łyżwach) lub wzięcia udziału w imprezach lokalnych (sylwester, bal karnawałowy)
– proponujemy również zajęcia plastyczne (np. malarstwo olejne), bukieciarstwo dla zainteresowanych
– możliwość gry w siatkówkę, badmintona, tenisa stołowego, jazdy rowerem, korzystania z mini siłowni, ogniska, wspólne biesiady itp.
– dzieci do lat 3 goszczą u nas za darmo, do 6 roku życia za połowę ceny!
– dostęp do Internetu i TV

Atrakcje okolicy.
– Zespół Pałacowo – Parkowy Czartoryskich w Sieniawie (12 km), do którego zalicza się murowany pałac z 1720 – 1726, tzw. pałac letni, oficyna z I poł. XVIII w., pawilon z II poł. XVIII w., pawilon ośmioboczny z XVIII wieku, kordegarda, brama wjazdowa i odrodzenie, most kamienny nad fosą w parku oraz sam park romantyczny.
– Krypta z prochami rodziny Czartoryskich w Sieniawskim Kościele Parafialnym z 1754 r.
– Zespół Zamkowo – Parkowy w Łańcucie (50 km)
– Zespół Zamkowo – Parkowy w Krasiczynie (77 km)
– Rudka- dawna cerkiew greckokatolicka pw. Zaśnięcia Bogarodzicy wybudowana w 1693 r. ( 7 km)
– Sanktuarium i Klasztor OO. Bernardynów w Leżajsku ( 26 km), z barokowymi organami stanowiącymi z najcenniejszych w Europie zabytków sztuki w zakresie budowy i zdobnictwa tego instrumentu. Pochodzą z 2 poł. XVII w.
– Rezerwat Przyrody ;Lupa; (19 km), obejmujący ochroną częściową fragment naturalnych lasów Puszczy Sandomierskiej.