Start / Aktualności / 20 LAT PODKARPACKIEGO STOWARZYSZENIA AGROTURYSTYCZNEGO „GOSPODARSTWA GOŚCINNE”
20 LAT PODKARPACKIEGO STOWARZYSZENIA AGROTURYSTYCZNEGO „GOSPODARSTWA GOŚCINNE”

20 LAT PODKARPACKIEGO STOWARZYSZENIA AGROTURYSTYCZNEGO „GOSPODARSTWA GOŚCINNE”

W dniu 24-11-2017 r. w siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego
w Boguchwale odbyła się konferencja pt. „Innowacyjność agroturystyki i turystyki wiejskiej”.

Po otwarciu konferencji przez dyrektora PODR Pana Roberta Pieszczocha, wykład na temat „Markowe produkty turystyki wiejskiej regionu podkarpackiego” wygłosiła Pani Agata Sarna z Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. Kolejnym wykładowcą była Pani Sylwia Filas z Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, która omówiła zagadnienie „Komunikacji interpersonalnej z odbiorcą usług agroturystycznych”.

Następnie Prezes PSA „GG” Tadeusz Tupaj przedstawił w prezentacji „XX lat działalności Podkarpackiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Gospodarstwa Gościnne” historię powstania i działalności Stowarzyszenia.

Na zakończenie konferencji Pani Melania Miedlar – Kisiel zaprezentowała ofertę ubezpieczeniową dla rolników świadczących usługi agroturystyczne.

Członkowie Stowarzyszenia obecni na konferencji spotkali się w restauracji hotelowej na kameralnym spotkaniu z okazji jubileuszu na które przybyli również dyrektor PODR Pan Robert Pieszczoch, oraz zastępca dyrektora Pani Janina Kamińska.

Wszyscy uczestnicy otrzymali Podziękowania za udział jak również pamiątkowe kubki. Zebranym do tańca przegrywał „Człowiek Orkiestra”. W imprezie tej uczestniczyli właściciele 19 gospodarstw agroturystycznych.

Zgodnie z decyzją Zarządu PSA „GG” delegacja Stowarzyszenia odwiedziła Prezesa Stowarzyszenia Pana Jana Hammera, gdyż ze względu na stan zdrowia nie mógł uczestniczyć w obchodach.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.