Start / Aktualności / Informacja dla członków PSA „GG”
Informacja dla członków PSA „GG”

Informacja dla członków PSA „GG”

W sobotę 27 kwietnia 2019 r. w siedzibie Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Boguchwale i zarazem siedzibie Podkarpackiego Stowarzyszenia Agroturystycznego „Gospodarstwa Gościnne” spotkali się jego członkowie na corocznym Walnym Zjeździe.

Zaproszenie przyjęła również Pani Dyrektor PODR-u Janina Kamińska, która od ponad 20 lat ściśle współpracuje ze Stowarzyszeniem i przygotowuje ciekawe informacje dla naszych członków.

Na Zjeździe nie wybrano nowych władz ze względu na niską frekwencję i przedłużono kadencję obecnych władz stowarzyszenia do Nadzwyczajnego Zjazdu w okresie jesienno-zimowym.

Ponad to podjęto następujące decyzje:

– wydać zaktualizowaną wersję  folderu- mapki  i umieszczone na niej jedynie gospodarstw, które wpłacą na konto stowarzyszenia roczną składkę członkowską za rok 2019 -100 zł (nr konta bankowego 41102044050000200200981753). Opłacenie składki będzie również gwarantować pozostanie gospodarstwa na stronie internetowej www.agropodkarpacie.pl. Ostateczny termin wpłaty to 31 maj 2019 r.

– w miejsce corocznego otwarcia sezonu zaplanowano spotkanie wszystkich członków naszego stowarzyszenia dnia  27 września 2019 r (piątek) godz. 16.00 w gospodarstwie KORALOWE Pani Heleny Ruszel w Cierpiszu k/ Łańcuta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli gospodarstw wraz z osobami towarzyszącymi do udziału w spotkaniu, na którym można będzie porozmawiać o rozwoju
i kształcie naszego stowarzyszenia, dla dobrej przyszłości naszej działalności agroturystycznej. Potwierdzeniem udziału będzie wpłata 30 zł (od osoby) na konto Stowarzyszenia do dnia 31 sierpnia 2019 r.

Zależy nam bardzo na licznym udziale w spotkaniu wszystkich Koleżanek i Kolegów.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.