Start / Noclegi / Dębica / Niezgoda Krystyna
Niezgoda Krystyna

Niezgoda Krystyna

To przytulny i gościnny domek malowniczo położony na wzgórzu ponad 300 m.n.p.m. Do dyspozycji gości jest domek z 3 pokojami w tym salonik z kominkiem, kuchnia (możliwość samodzielnego przygotowania posiłków) oraz łazienka z prysznicem, TV, radio. Na terenie gospodarstwa usytuowana jest altana do wypoczynku z możliwością organizowania grilla pod zadaszeniem. To magiczne miejsce, gdzie warto zatrzymać się, by poczuć jego niezwykłą atmosferę, gdzie aura nierealności oddziela je od codziennych spraw i pozwala usłyszeć, co komu w duszy gra. Jest to wspaniałe miejsce do wypoczynku dla rodzin, czy osób starszych wraz ze swoimi zwierzątkami.

Zapraszamy na wypoczynek w kontakcie z naturą, w ciszy i spokoju, w kameralnej i miłej atmosferze.

Opis regionu:
Wieś Gorzejowa położona jest w powiecie dębickim w gminie Brzostek 4 km od drogi krajowej 73 łączącej Pilzno z Jasłem. Malownicze krajobrazy, ciekawe ukształtowanie terenu i czyste powietrze sprzyjają rekreacji i wypoczynkowi.

Głównymi walorami środowiskowymi wsi oraz gminy są:
– oznakowane szlaki turystyczne przez masyw Liwocza – Pogórze Cieżkowickie oraz
pasmo Klonowej Góry – Pogórze Strzyżowskie,
– rezerwaty przyrody: Kamera i Dęborzyn,
– akwen wodny ze stanicą rybacką w Kleciach,
– czyste potoki, których źródła znajdują się na zboczach wzgórz otaczających Brzostek,
– kompleksy leśne występujące szczególnie w północno-wschodniej części gminy stwarzają doskonałe warunki odbywania wycieczek pieszych i rowerowych, spacerów,
– cenne parki podworskie otaczające zabytkowe dwory oraz stare drzewostany przy kościołach i cmentarzach parafialnych.

Osobliwością przyrodniczą gminy jest 600. letni dąb szypułkowy w Januszkowicach oraz kłokoczka południowa – krzew ciepłolubny występujący w kompleksie lasów wsi Smarżowa. Prócz walorów krajobrazowych w Brzostku i jego okolicach spotkamy liczne zabytki świadczące o bogatej historii regionu. Wiele z nich objętych jest ochroną konserwatorską i znajduje się w rejestrze zabytków.