Start / Noclegi / Przeworsk / Domek Nad Sanem
Domek Nad Sanem

Domek Nad Sanem

Gospodarstwo położone 200 m od Sanu, z dala od innych domostw. Jeden hektar ogrodzonej posiadłości, pełnej drzew, krzewów, kwiatów, rabat, trawników oraz duży ogród warzywny. Pokoje w domku wolno-stojącym: 2 pok.2 osobowe ze wspólną łazienką i aneksem kuchennym, 1 pok. 2 os. z własną łazienką i aneksem kuchennym(możliwość dostawek). Trzy altanki w różnych miejscach ogrodu, miejsce do grillowania. Pełnowymiarowe boisko do siatkówki, koszykówki. Wiaty na trzy samochody. Serdeczna i rodzinna atmosfera, zapewniamy miłe towarzystwo, organizację wycieczek rowerowych(dysponujemy rowerami), na grzyby. Wędkować można na Sanie, a także okolicznych rzeczkach i stawach. Strzeżone kąpieliska w odległości 10 -20km (zalewy).

Więcej informacji:
-gospodarstwo przystosowane jest do wypoczynku rodzin z dziećmi w różnym wieku, pełen atrakcji i ciekawych zakątków. Lasek i park z dużym placem zabaw dla dzieci.

-oferujemy bezpłatnie wszystkie sezonowe warzywa i owoce z ogrodu (maliny, truskawki, czereśnie, wiśnie, jabłka)

-BIBUŁKARSTWO- gospodyni nauczy każdego chętnego sztuki wykonywania kwiatów z bibuły i krepiny, także wyrobów z „PAPIEROWEJ WIKLINY” oraz podstaw DECOUPAGE.

-Gospodyni jest również instruktorem NORDIC WALKING –posiadamy kijki i chętnych nauczy prawidłowego sposobu chodzenia.

-Wszystkie w/w atrakcje bez dodatkowych opłat!

– Sieniawa i okolice – jest warta poznania, pełna urokliwych zakątków, interesujących miejsc. Położona na obszarze krajobrazu chronionego, nie ma uciążliwego przemysłu, istnieją więc świetne warunki do wypoczynku. Sieniawa jest miejscowością turystyczną dzięki walorom historycznym( Znajduje się tu 11 ha Zespół Pałacowo-Parkowy Rodu Czartoryskich oraz krypta ich rodu w podziemiach zabytkowego kościoła parafialnego), położeniu obok lasów, w których można urządzać polowania, grzybobrania, przejażdżki rowerowe czy konne oraz niewielkiej odległości od takich miast, jak: Łańcut, Leżajsk, Jarosław czy Przeworsk.

Atrakcje turystyczne w najbliższej okolicy:

– Leżajsk (19 km) –Zespół klasztorny O.O. Bernardynów ze słynnymi organami barokowymi XVII w . w u (w okresie wakacji w leżajskim Klasztorze O.O Bernardynów odbywają się słynne poniedziałkowe koncerty organowe z udziałem wielu światowych gwiazd muzyki poważnej i współczesnej),
Cmentarz żydowski z ohelem cadyka Elimelecha , Muzeum Ziemi Leżajskiej i in.

– Łańcut (30 km)- Muzeum-Zamek Lubomirskich, Oranżeria – budynek klasycystyczny z ogrodem zimowym na parterze, Zameczek Romantyczny , Powozownia z 1902 r,Ekspozycja Sztuki Cerkiewnej , Park typu krajobrazowego o powierzchni ok. 30 ha.

Jarosław (20 km) (Cerkiew, Kamienica Orsettich, Klasztor Sióstr Benedyktynek – Podziemna trasa turystyczna i in.)

Przeworsk(12 km)- Zespół pałacowo -parkowy książąt Lubomirskich i przeciekawe muzeum

– Kolbuszowa, Markowa ,Sanok- niezwykle ciekawe i oryginalne Skanseny wiejskiej architektury

Sieniawa to doskonałe miejsce do wypoczynku i jednodniowych wypadów do tak znanych miejsc jak: Przemyśl, Sanok, Zamość, Sandomierz a także Lwów. Gospodarze oferują przewodniki i albumy tych miejsc wartych poznania

– Kolejka wąskotorowa Przeworsk – Dynów z najdłuższym tunelem w Europie

– Możliwość łowienia ryb na Sanie ,Wisłoku , Lubaczówce
– Zalewy wodne w Ożannie, Brzózie Królewskiej, Radawie i Grodzisku Dolnym
– W okolicy są także ścieżki rowerowe oraz oznaczona sieć tras do uprawiania Nordic Walking o różnych stopniach trudności i długości.